17.05.2017

Нові стандарти представленості

Компанія BRAZ LINE впроваджує нові стандарти представленості на будівельніому ринку.

Лідер українського ринку з виробництва виробів з алюмінієвого профілю, будівельного інструменту та декору - компанія BRAZ LINE розширює асортимент продукції. Компанія постійно розвивається і новим щаблем розвитку стало впровадження нових стандартів представленості в будівельній роздробі - в мережі гіпермаркетів «Епіцентр К», «Нова лінія».

Тепер відділ будівельних гіпермаркетів «Підлога. Плитка »брендований компанією BRAZ LINE, як лідером в цій області, і представлений широкій лінійкою супутньої продукції. Також у відділі «Покриття для підлоги. Плитка »в кожному гіпермаркеті« Епіцентр К »,« Нова лінія »знаходиться продавець-консультант компанії BRAZ LINE, який готовий допомогти покупцям і відповісти на будь-які запитання.

BRAZ LINE не стоїть на місці, фахівці компанії щодня впроваджують актуальні рішення для швидкого і легкого вибору виробів з алюмінієвого профілю, будівельного інструменту та декору в мережі будівельних магазинів.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.