ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ

ACORE Development Group - будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та оформлення всіх необхідних дозвільних документів, будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.

Компанія спеціалізується на монтажі високотехнологічних фасадів сучасних міських споруд, офісних і торгових центрів, сучасних житлових будівель, а також складних архітектурних фасадних рішеннях з високотехнологічних матеріалів.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА

Професійна команда компанії завжди відповідально ставиться до графіків, якості та забезпечення пожежної безпеки будівельно-монтажних робіт на об'єктах. Всі співробітники завжди стежать за виконанням вимог охорони праці при роботі і збереженням навколишнього середовища.

НАПРЯМКИ РОБОТИ

Компанія надає повний цикл послуг: від розробки проектної пропозиції, оформлення всіх необхідних дозвільних документів і будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.

ACORE Development Group працює переважно з масштабними проектами, здійснює поставки необхідних матеріалів і комплектуючих, а також виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування об'єктів.

СПЕКТР ПОСЛУГ

Основними послугами компанії є будівництво та реконструкція об'єктів, монтаж навісних фасадів і установка світлопрозорих фасадів, розробка та підготовка дозвільної документації, а також обслуговування об'єктів і девелопмент.

Основними об'єктами компанії стають офісні та торгові центри, житлові будинки, банки і промислові споруди. Завдяки постійному навчанню та використанню передових світових технологій, компанія досягає високого професіоналізму і якості в роботі.

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.