АЛЮМІНІЄВІ
ФАСАДНІ СИСТЕМИ

Braz Construction - інжинірингова компанія, що входить до складу Alumeta Group, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.

ДЕТАЛЬНІШЕ

НАЙКРАЩА ЦІНА

Завдяки закритому циклу і великим обсягам виробництва, ціна на готову продукцію Braz Construction нижча за середню ціну алюмінієвих виробів на ринку.

Компанія пишається своїми фахівцями з міжнародним досвідом роботи, а наші рішення можна вважати інноваційними і найсучаснішими на ринку України.

УНІКАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ

Вентильовані фасади мають велику кількість переваг, основними з яких є термо- та теплоізоляція, захист від вітру і опадів, звукоізоляція і пожежобезпечність.

Додатковим бонусом є економічність продукції за рахунок захисного шару ізоляції, який скорочує витрати на опалення будівлі і захищає від перегріву стіни.

СМІЛИВІ РІШЕННЯ

Завдяки різноманіттю нашого асортименту будь-які сміливі рішення можливі з нашою продукцією.

Повна свобода вибору кольорів, стилів, форм, розмірів, типів відкриття і аксесуарів для дверних і віконних систем, внутрішніх перегородок і фасадних рішень допоможе створити будинок Вашої мрії.

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.