21.07.2019

BRAZ вітає з Днем металурга

Бути частиною великого цілого завжди круто. Коли працюєш у професійній команді та робиш важливу справу, робочі дні пролітають за мить. Але важливі дати залишаються особливими.

Така дата для нас — це день металурга. Бажаємо всім металевої витримки та сили! Нехай плавиться метал, а ви залишаєтеся міцними та впевненими.

Зі святом!

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.