10.08.2017

Українські лідери експорту

Броварський алюмінієвий завод увійшов в ТОП 100 українських компаній з експортним потенціалом за версією журналу «Бізнес». Про перспективи та плани підприємства журналістам розповів голова правління групи компаній Alumeta Group Сергій Шапран. Броварський алюмінієвий завод - один з найбільших гравців на ринку алюмінію в Україні та Європі. Підприємство з легендарною історією, стійкими ринковими позиціями і більш ніж оптимістичними експортними перспективами. Серйозна модернізація почалася з 2011 року - з приходом нових власників і входженням заводу в промислово-інвестиційний холдинг Alumeta Group. Сьогодні підприємство є лідером національного ринку, поставляє продукцію в більше 20-ти країн світу і активно розширює географію експорту під брендом BRAZ.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.