13.10.2016

Алюміній - оптимальне рішення для будівництва сонячних електростанцій

11-12 жовтня в столиці пройшов 8-й Міжнародний Форум і Виставка Постійної Енергетики SEF 2016 KYIV. Головною темою заходу стала відновлювальна енергетика та енергоефективність в Україні і за кордоном. Спікерами форуму стали понад 50 видатних експертів, топ-менеджерів компаній і представників держорганів і міжнародних асоціацій.

На SEF 2016 KYIV Броварський алюмінієвий завод представляв комерційний директор Марчін Гонсьоровській. Він виступив під час фокус-сесії «Індустрія Сонячної Енергетики - особливості реалізації проектів і подальшого управління ними в Україні». Темою його презентація стало застосування високотехнологічного продукту з алюмінію у виробництві енергоефективних систем для перетворення сонячної енергії.

«Слід зазначити, що після тривалих і результативних переговорів ми почали продуктивно працювати в сфері солярних систем. Можу сказати, що на даний момент на заводі вже є близько 1000 тонн продукту для таких конструкцій», - розповів Марчін Гонсьоровській.

Комерційний директор Броварського алюмінієвого заводу звернув увагу на те, що алюміній є кращим металом для енергоефективних систем, оскільки цього металу можна надати будь-яку форму, він міцний, стійкий до корозії. Ще одним важливим фактором для систем відновлюваної енергетики є екологічність, притаманна алюмінію - його виробництво є одним з найбезпечніших серед металів, вироби з нього можуть нескінченно перероблятися, і майже 75% всіх продуктів з алюмінію, створених коли-небудь, до сих пір використовуються.

Марчін Гонсьоровській також зазначив, що продукція саме Броварського алюмінієвого заводу була використана при будівництві найбільшої в Білорусі сонячної електростанції недалеко від Брагіна, яка служить прикладом альтернативного освоєння постраждалих від Чорнобильської катастрофи територій.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.