23.12.2019

BRAZ Line увійшов у ТОП кращих постачальників товарів та послуг 2019 року

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр вніс компанію BRAZ Line, що входить до найбільшого алюмінієвого холдингу України Alumeta Group до реєстра кращих постачальників товарів та послуг 2019 року.

Аналітику проводило Головне управління регіональної статистики України из врахуванням економічних та фінансових показників підприємств України на прохання Всеукраїнського галузево-аналітичного центру. Таким чином було визначено 300 кращих діючих підприємств України серед постачальників товарів та послуг.

За результатами аналізу компанії рекомендовані до співпраці та внесені до реєстру Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України.

 

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.