26.07.2019

Alumeta увійшла до рейтингу найбільших металургійних підприємств України

Промисловий холдинг Alumeta включили в рейтинг найбільших гравців на металургійному ринку України. Згідно з проведеним аналізом ринку, який зробило ділове видання UBR.ua, Alumeta займає перше місце серед металургійних підприємств, які виробляють вироби з кольорового металу.

Журналісти проаналізували структуру української металургійної галузі і визначили ТОП найбільших виробників галузі.

Видання виділив наступних найбільших виробників галузі:

Ринок чорної металургії:

  • На першому місці «Метінвест» бізнесмена Ріната Ахметова, який зараз займає 272-е місце в світовому списку Forbes і є найбагатшою людиною України за версією українського Forbes.
  • На другому місці «АрселлорМіттал» Лакшмі Міттала, англійської мільярдера індійського походження. Холдинг Arcelor Mittal володіє заводами в більш ніж дев'яти країнах світу. У 2008 році Міттал посідав четверте місце в списку найбагатших людей за версією Forbes (45 мільярдів доларів США). Але в 2009 році, за даними журналу, його статки зменшилися до 19,3 мільярда доларів.
  • На третьому місці корпорація «Інтерпайп» Віктора Пінчука, відомого мецената. Бізнесмен займає четверте місце в рейтингу найбагатших людей України за версією Forbes.

 

Ринок кольорової металургії поділили між собою дві компанії:

  • Alumeta, глава правління - Сергій Шапран. Також він є CEO Броварського алюмінієвого заводу BRAZ.
  • На другому місці на ринку кольорових металів знаходиться компанія Grupa Kety, якою володіють польські акціонери на чолі з президентом групи - Дар'юш Маньіко.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.