20.07.2017

Декоративний алюмінієвий куточок від Braz Line

Нове відео. Кутові профілі використовуються для з'єднання будь-яких матеріалів під кутом, для посилення та захисту всіх вертикальних і горизонтальних зовнішніх кутів фасадів будинків, дверних і віконних отворів.  Універсальні облицювальні профілі використовуються для зовнішньої обробки виробів з різних матеріалів. Алюмінієві профілі Braz Line прості в експлуатації і легкі в обробці, безпечні для навколишнього середовища та людини.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.