19.12.2017

Alumeta запустила корпоративний трансфер!

Alumeta, будучи компанією з високим ступенем корпоративної і соціальної відповідальності, продовжує стабільні інвестиції в комфортні умови для роботи своїх співробітників. Так з 19 грудня 2017 року компанія запустила ряд маршрутів корпоративного трансферу. Три корпоративних автобуса вже доставляють співробітників всіх підприємств, що входять до складу Alumeta, щодня, роблячи 12 рейсів. Маршрути прямування корпоративного транспорту -  ст. м. Лісова (Київ)- Автошкола (Бровари) - Броварський алюмінієвий завод (BRAZ). Кожен співробітник отримав карту маршрутів, яка служить тимчасовим пропуском в автобус.

Тепер співробітники Alumeta можуть більш комфортно приїхати на підприємство заздалегідь і налаштуватися на продуктивний робочий день. Окремо слід зазначити, що цей проект спрямований, перш за все, на створення зручності, комфортних умов, економії часу і ресурсів, які співробітники раніше витрачали на дорогу.

«Запуск корпоративного транспорту підтверджує активну соціальну позицію керівництва нашого Холдингу та турботу про персонал», - зазначає директор з управління персоналом Олена Філь. - «Не кожна сучасна компанія готова прийняти на себе вирішення питання про комфортний шлях своїх співробітників на роботу і економію їх особистого бюджету. Ми «вибудували» маршрути таким чином, щоб максимально «закрити» потреби співробітників (12 маршрутів в день).
Особисто від себе дякую керівництву нашого холдингу за підтримку даного нововведення. І звичайно, велике спасибі всім колегам, які взяли участь на всіх етапах «запуску» цього проекту. Сподіваюся, корпоративний трансфер став хорошим і приємним подарунком до Дня Святого Миколая для наших співробітників!»

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.