19.12.2017

Alumeta Group запустила корпоративний трансфер!

Alumeta Group, будучи компанією з високим ступенем корпоративної і соціальної відповідальності, продовжує стабільні інвестиції в комфортні умови для роботи своїх співробітників. Так з 19 грудня 2017 року компанія запустила ряд маршрутів корпоративного трансферу. Три корпоративних автобуса вже доставляють співробітників всіх підприємств, що входять до складу Alumeta Group, щодня, роблячи 12 рейсів. Маршрути прямування корпоративного транспорту -  ст. м. Лісова (Київ)- Автошкола (Бровари) - Броварський алюмінієвий завод (BRAZ). Кожен співробітник отримав карту маршрутів, яка служить тимчасовим пропуском в автобус.

Тепер співробітники Alumeta Group можуть більш комфортно приїхати на підприємство заздалегідь і налаштуватися на продуктивний робочий день. Окремо слід зазначити, що цей проект спрямований, перш за все, на створення зручності, комфортних умов, економії часу і ресурсів, які співробітники раніше витрачали на дорогу.

«Запуск корпоративного транспорту підтверджує активну соціальну позицію керівництва нашого Холдингу та турботу про персонал», - зазначає директор з управління персоналом Олена Філь. - «Не кожна сучасна компанія готова прийняти на себе вирішення питання про комфортний шлях своїх співробітників на роботу і економію їх особистого бюджету. Ми «вибудували» маршрути таким чином, щоб максимально «закрити» потреби співробітників (12 маршрутів в день).
Особисто від себе дякую керівництву нашого холдингу за підтримку даного нововведення. І звичайно, велике спасибі всім колегам, які взяли участь на всіх етапах «запуску» цього проекту. Сподіваюся, корпоративний трансфер став хорошим і приємним подарунком до Дня Святого Миколая для наших співробітників!»

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.