16.09.2017

Alumeta на День міста Бровари

Броварський алюмінієвий завод (BRAZ) і АCORE Development Group, які входять в холдинг Alumeta приєдналися до святкування Дня міста. В цьому році ми вирішили познайомити броварчан з тим, як розвивається холдинг, створюючи робочі місця для Броварів.

Свято прикрасив величезний пересувний екран, на якому для городян вперше показали життя компанії зсередини. Тисячі броварчан і гостей міста, які відвідали свято, побачили на екрані своїх сусідів, рідних і друзів, які працюють на підприємствах групи компаній.

Для маленьких гостей фестивалю компанія організувала галявину I ♥ ALUMETA, з безкоштовними подарунками та аніматорами. Тисячі дітей отримали яскраві гелієві кулькі, солодку вату, стали активними учасниками і глядачами шоу мильних бульбашок. Всі бажаючі могли нанести аквагрим або зробити і відразу отримати професійні фотографії в стильному обрамленні, щоб відобразити спогади про це тепле свято.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.