16.11.2021

Алюмінієвий завод у Броварах б'є рекорди виробництва

Броварський алюмінієвий завод відноситься до ALUMETA. 

Сьогодні це процвітаюче промпідприємство з повним завантаженням. На заводіі є 5 цехів, що працюють на повну потужність 24/7 та власна лабораторія. Більше того, підприємство запатентувало кілька дочірніх фірм, які допомагають у виготовленні та збуті готових товарів.

 

На початку 2000-х БРАЗ опинився на межі банкрутства, але завдяки завзятості амбітного бізнесмена Сергія Володимировича Шапрана, завод запрацював із новою силою. Промпідприємство займає лідируючі позиції з виготовлення алюмінієвих деталей у країні. Продукція відповідає Європейським стандартам якості та експортується за кордон.

 

Сучасні технології – запорука успіху

БРАЗ став рекордсменом із виробництва алюмінієвих виробів. Ливарний цех та преса функціонують на повних оборотах 24/7, тому промпідприємство випускає на 15% більше деталей, ніж зазвичай. Сьогодні це вважається виробничим рекордом.

 

Слід нагадати, що завод BRAZ – лідер на ринку кольорового металу в Україні та є найбільшим заводом з виготовлення алюмінієвих виробів у країні. Сергій Валентинович Шапран, який підняв підприємство з колін, з гордістю розповідає про своє дітище:

 

 • 5 виробничих цехів, що працюють на повне завантаження, окрема лабораторія та ділянка упаковки готової продукції. 
 • підприємство має нове обладнання та повністю технічно укомплектоване. 
 • екологічність виробництва, завдяки замкнутому циклу виробництва та переробці вторинної сировини, з якої  виходить повернути 30% алюмінію;
 • виробнича потужність заводу до 1800 т алюмінієвої продукції на місяць, дана потужність дозволяє виконувати повний цикл обробки алюмінію (лиття, екструзія, механічна обробка поверхонь, анодування та порошкове фарбування).
 • забезпечення робочими місцями понад 800 висококваліфікованих спеціалістів;
 • щорічно підприємство BRAZ випускає понад 22 тисячі тонн готової продукції, яка відповідає європейським стандартам.

 

Продукція, що випускається, і впровадження нових розробок

Інновація для підприємства – виробництво комплектуючих для сонячних систем енергозбереження. Завдяки алюмінію цей проект, як для України, так і для країн з більш суворим кліматом є економічно вигідним. Підвищується окупність таких енергетичних екостанцій. Окрім розробки та впровадження цієї інновації, BRAZ випускає таку продукцію:

 • труби з алюмінію;
 • профіль для каркасу натяжних стель;
 • профілі для декоративних робіт та інших конструкцій;
 • електротехнічні профілі;
 • прути;
 • спеціалізований металопрофіль.

 

Поряд із цим виробництвом, дочірня компанія заводу BRAZ випускає LED-освітлення не тільки для приміщень, але й вуличне, для рекламних щитів, вітрин магазинів та кафе.

 

Броварський алюмінієвий завод на чолі з керівником Сергієм Валентиновичем Шапраном – це приклад завзятості, цілеспрямованості та нескінченної праці, адже відновити роботу підприємства, вивести його роботу на 100% потужність та отримувати прибуток – вартує великих зусиль.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.