25.07.2017

Сонячна електростанція як альтернатива депозиту в банку

Оптимістичне майбутнє сонячної енергетики в Україні прогнозує голова правління Alumeta Group Сергій Шапран. Броварський алюмінієвий завод, що входить в склад Alumeta Group, поставляє профілі під будівництво сонячних станцій. Сергій Шапран в інтерв'ю Delo.UA пророкує бум інвестицій в сферу сонячної енергетики в найближчі 1-2 роки.

"З одного боку ми маємо високий "зелений тариф ", а з іншого - дія такого тарифу в багатьох інших країнах вже закінчилося або ось-ось закінчиться, наприклад, в Китаї (90% світових потужностей виробництва сонячних панелей). І як тільки це станеться, вартість фотоелементів обвалиться - в Південно-Східній Азії буде перевиробництво. Український бізнес повинен скористатися моментом", - впевнений С. Шапран.

Більш детально читайте в повній статті на: https://energo.delo.ua/energo-for-population/solnechnaja-elektrostancija-kak-alternativa-depozitu-v-banke-333060/

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.