10.03.2017

Приховані двері для інтер'єру від Braz Line

Дивіться відео. Основними функціями прихованих дверей є розширення інтер'єру і можливість приховати від сторонніх очей вбиральню, вбудовану шафу або гардероб. Також двері можна пофарбувати в колір стін, прикрасити декоративним розписом, обклеїти шпалерами або нанести штукатурку під стіни. Перевагами використання прихованих дверей Braz Line є водостійкий багаторічний алюмінієвий дверний короб, стійкий до механічних пошкоджень і деформацій.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.