14.06.2017

Правило для вирівнювання поверхні виробництва Braz Line

Більш детально у відео. Будівельні алюмінієві правила потрібні для того, щоб вирівнювати поверхні - з їх допомогою розрівнюють гіпсову, вапняну або цементну штукатурку на стінах, а також бетонну суміш по маяках (маячковим профілям) під час стяжки підлоги. Правила, виготовлені з алюмінієвого профілю, не піддаються корозії, легкі і міцні. Будівельні алюмінієві правила від Braz Line дуже прості у використанні, як для професійних будівельників, так і для тих, хто стикається з ремонтом вперше. 

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.