03.01.2018

"Новое Время" про Броварський алюмінієвий завод

"Новое Время" виділило Броварський алюмінієвий завод серед конкурентів. У статті "Алюмінієвий профіль України формується в Броварах" відоме українське видання розповіло про історію заводу, його сильні сторони і розвиток металургії в цілому.

Також в статті було сказано про те, що крім виробництва алюмінієвих профілів і будівельних конструкцій, підприємства холдингу Alumeta Group освоїли виробництво і інших видів продукції з «вічного» металу. Так, в якості підстав для сонячних батарей все частіше використовують не піддаються корозії алюмінієві конструкції, що випускаються броварським підприємством.

А для освітлення вулиць і доріг Браз почав виробництво світлодіодних систем, які, в порівнянні з традиційними джерелами світла, економлять до 70% електроенергії при більш високому рівні освітлення.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.