16.12.2017

НОВИЙ САЙТ ДЛЯ BRAZ LINE

Лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва та дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів компанія Braz Line оголосила про запуск свого нового сайту.

Тепер всі клієнти зможуть не тільки познайомитися з роботою компанії, а й побачити її каталог, дізнатися всі деталі щодо продукції. Особливістю сайту є наявність відео про компанію, холдинг ALUMETA Group, в який входить компанія, а також про використання кожного товару компанії. Так що клієнти не тільки зможуть побачити продукцію, а й знатимуть, як її встановити.

Розробкою і подальшим просуванням сайту і бренду, загалом, зайнялася компанія WD&SS, яка відома своїм неординарним підходом до розробки бренду, сайту і мобільних додатків для своїх клієнтів.

Сайт можна побачити тут: http://brazline.com/

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.