15.12.2017

НОВИЙ САЙТ ДЛЯ BRAZ CONSTRUCTION

Українська інжинірингова компанія Braz Construction запустила новий сучасний сайт. Компанія вирішила увійти в новий рік оновленою та сучасною.

Українська інжинірингова компанія, виробник алюмінієвих систем Braz Construction, яка входить до складу міжнародного промислово-інвестиційного холдингу ALUMETA GROUP представила свій оновлений цифровий вигляд. Нове Інтернет-обличчя дасть можливість компанії стати ще ближче до споживачів, більш детально розповісти про свою продукцію і про особливості компанії. Новий сайт розрахований, як для українського ринку, так і для міжнародного.

Додатково команда компанії WD&SS буде займатися digital-просуванням компанії і просуванням в соціальних мережах. Фахівці WD&SS, які розробили сайт, максимально хотіли зробити бренд відкритим і зрозумілим для кожного клієнта Braz Construction.

http://brazcon.com.ua

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.