15.12.2017

НОВИЙ САЙТ ДЛЯ ACORE Development Group

Українська проектно-будівельна компанія ACORE Development Group отримала новий сучасний сайт. З оновленим Інтернет-обличчям компанія стане ближче для партнерів та клієнтів.

 

 Українська проектно-будівельна компанія ACORE Development Group представила своє оновлене цифрове обличчя. Сучасне представництво компанії в міжнародній інтернет павутині зробить ближче і зрозуміліше для потенційних клієнтів та партнерів роботу компанії, яка входить до складу міжнародного інвестиційно-промислового холдингу Alumeta Group. Новий сайт продемонструє останні тенденції, можливості і розробки дизайну і високих технологій.

 

 Мета створення сайту - показати оновлене лице ACORE Development Group в мережі інтернет. Тепер можна більш детально дізнатися про роботу компанії, її послуги і клієнтів. Додатково команда WD&SS протягом декількох місяців буде займатися налаштуванням реклами та digital-просуванням компанії в мережі інтернет.

 

Дизайн, макет і структура сайту були розроблені та впроваджені компанією Web Design & Software Solution (WD&SS) - інноваційним маркетинговим агентством. Команда WD&SS спеціалізується на побудові систем інтегрованих маркетингових комунікацій. Компанія об'єднує можливості високих технологій, дизайну, маркетингу і web-розробки для реалізації бізнес-задач клієнтів.

 

www.acore-devgroup.com                            

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.