29.11.2017

Нові технології в будівництві

Будівельно-проектна компанія ACORE Development Group, що входить до складу міжнародного промислово-інвестиційного холдингу ALUMETA закінчує роботу з будівництва ТЦ GoodLifeMoll. Також в цьому торговому центрі буде знаходитися один з найбільших в Україні супермаркет NOVUS.


Це перший проект в Києві, в якому використовується фасадна система вентильованих фасадів, що складаються з глянцевих HPL-панелей, які встановлюються на каркас з використанням клейових складів, а не механічних кріплень.


Додатково на об'єкті буде здійснено монтаж вітражних систем висотою 3м, загальна висота вітражів в зборі складе більше 18 м.

Застосування таких технологій дозволить надати торговому центру унікальний, сучасний і технологічний зовнішній вигляд. Фахівці ACORE Development Group впевнені, що відвідувачів нового ТЦ чекатиме приємна і комфортна атмосфера.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.