01.09.2017

Нове корпоративне відео для Alumeta

В кінці серпня 2017 року вийшло в світ нове корпоративне відео про Alumeta. В одному відеоролику вдалося показати всю суть сучасного міжнародного промислово-інвестиційного холдингу Alumeta, що забезпечує повномасштабне виробництво із замкнутим виробничим циклом від переробки алюмінію до створення та продажу готової продукції.

У ролику про холдинг показана робота компаній, що входять до складу холдингу - як і чим живе промисловий гігант Броварський алюмінієвий завод (BRAZ ™), як відбувається виробництво алюмінієвих декорів та інструментів компанії Braz Line (лідера сегменту), народження нових складних систем з алюмінієвих профілів інженерами компанії Braz Construction, а також інноваційні технології будівництва торгових центрів компанією ACORE Development Group.

Дивитись відео українською  

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.