18.04.2019

На BRAZ завітали члени Європейської Бізнес Асоціації

Сьогодні до нас у гості завітали члени Європейської Бізнес Асоціації. Серед учасників візиту - топ-менеджери та власники компаній, які входять до EBA.

У свою чергу наші топи - комерційний директор Марчін Гасьоровскі та СЕО Сергій Шапран провели гостям екскурсію підприємством та розповіли про головні напрямки діяльності заводу і його виробничий цикл.

Гості мали нагоду побачити весь цикл виробничого процесу та зазирнути у тонкощі створення нашої продукції: від лиття алюмінію до упаковки готових профілів. Ми дуже цінуємо співпрацю та діяльність ЄБА і завжди відкриті до комунікації із різними українськими компаніями!

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.
Braz Trade – офіційний представник компанії BRAZ на європейському ринку з головним офісом у Варшаві.