25.07.2017

Компанія Braz Construction отримала протокол сертифікаційних випробувань

Компанія Braz Construction рада повідомити про отримання протоколу сертифікаційних випробувань за показниками теплопровідності, повітро-і водопроникності а також опором вітровому навантаженню. Випробування проводилися для віконних і дверних груп системи «BRAZCON W75».

Конструкції гідно показали себе під різними навантаженнями і впливами, і результатом було отримання оригінального сертифіката відповідності.

Випробування проводилися за параметрами температури, відносної вологості і тиску. Конструкції добре показали себе по всіх необхідних показників і навантажень, що підтверджує якість тестованої системи профілів.

Braz Construction завжди робить ставку на розробку сучасних технологічних продуктів і рішень. Сьогодні, такі системи, як «BRAZCON W75» визначають інноваційний характер компанії і динаміку розвитку галузі.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.