14.12.2016

Група компаній Alumeta виступила організатором міжнародної конференції «Конкурентологія і ринок праці»

8-9 грудня в Києві група компаній Alumeta спільно з Університетом менеджменту освіти та Білоруським державним університетом успішно провела І міжнародну науково-практичну конференцію на тему «Конкурентологія і ринок праці».

Учасники конференції обговорили питання конкурентоспроможності сучасних підприємств на ринку, якість підготовки фахівців вищими навчальними закладами країни та їх клієнтоорієнтованості на потреби роботодавців.

«Це новий етап у соціальному партнерстві для групи компаній Alumeta, яка цінує інтелект як найдорожчу інвестицію в успішний бізнес. Ми розуміємо, що сучасне обладнання та нові технології малоефективні без висококласних професіоналів. Конференція організована з метою інтегрувати бізнес, науку і освіту», - зазначила директор з управління персоналом Броварського алюмінієвого заводу Олена Філь.

Група компаній Alumeta планує розширювати вектори соціального партнерства в Україні та за кордоном.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.