04.09.2019

Голова правління Alumeta в Польщі зустрівся з представниками бізнесу і Президентом України

Голова правління Alumetap Сергій Шапран в Польщі зустрівся з представниками бізнесу двох країн і Президентом Володимиром Зеленським

У суботу, 30 серпня 2019 року, у Варшаві пройшов закритий бізнес-вечеря за участю президента України Володимира Зеленського та представників українського і польського бізнесу. Серед представників українського бізнесу був глава правління групи компаній Alumeta Сергій Шапран.

На зустрічі обговорювалися питання розвитку законодавчих актів, які регулюють відносини між країнами, питання економічного співробітництва і зокрема - відносини між українськими та польськими компаніями.

За словами голови правління Alumeta Сергія Шапрана, вечеря пройшла в душевній обстановці, а діалог з президентом і представниками бізнесу був гранично відвертим і конструктивним.

 

Alumeta дякує за організацію зустрічі Асоціацію українського бізнесу в Польщі, президента Володимира Зеленського за приділеною спілкуванню час і Ярослава Романчука, керуючого партнера EUCON Legal Group.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.