13.07.2017

Енергоефективний метал

Журналісти провідного ділового порталу Дело.UA побували на Броварському алюмінієвому заводі BRAZ, який входить в Alumeta, а також поспілкувалися з власником компанії Sergey Shapran про перспективи розвитку виробництва і амбітних планах заводу по завоюванню ринку енергоефективних технологій.

Подробиці читайте в репортажі видання: delo.ua

 

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.