18.09.2017

Чим небезпечна лісова концесія

Пропонована чиновниками передача лісів в концесію може знищити лісову галузь і працюючий в ній бізнес.

Чим українському бізнесу і галузі загрожує псевдореформа від чиновників? Чи встигнуть запустити або реанімувати галузь і що для цього необхідно зробити?

Про це з журналістами провідного ділового видання України розказав власник і засновник Alumeta Group, Sergey Shapran. Подробиці в редакційному матеріалі журналу «Бізнес» - «Лісова облога», №38 від 18 вересня 2017 р.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.