24.04.2019

CEO BRAZ Сергій Шапран відвідав зустріч "бізнесу" із Президентом

На запрошення European Bussines Association CEO BRAZ Сергій Шапран відвідав івент Європейської бізнес асоціації, зустріч представників бізнеса із президентом Петром Порошенко та прем’єром Володимиром Гройсманом.

За словами Сергія Шапрана, зустріч була корисною та пройшла доволі продуктивно.

«Цікаво було почути оцінку та прогнози щодо ситуації із бізнес-кліматом у країні. Взагалі, атмосфера була доволі позитивною. Було відчутно вайб зацікавленності, який надходив від президента та прем’єра. Бо у важкі часи дуже важливо чути один одного. Звісно, не обійшлося без дискусій”, — розповідає Шапран.

На зустрічі обговорювалися плани влади на майбутнє та хід реформ.

«Логічно, що підприємців наразі цікавлять навіть не плани влади на майбутнє, не обговорення реформ та їх успішності, а більш приземлені питання. Мені особисто здалося, що президент намагався відповідати на питання бізнесу досить відверто. До речі, цікаво, що на зустрічі, яка тривала декілька годин, був не тільки великий бізнес. Десь 40% - це представники малого та середнього бізнесу. Загалом, було непогано. Такі зустрічі - справа корисна, хоча б з точки зору нетворкінгу. Погодьтеся, можна довго говорити про можливості в Україні, або їх відсутність, а можна використовувати кожну з них, яка трапляється на твоєму шляху», — резюмує CEO BRAZ.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.