15.08.2017

Брудозахисний килимок від Braz Line

Нове відео. Система захисту від бруду і ковзання - це симбіоз алюмінієвого порогу в основі та гумових вставок, що унеможливлюють попадання бруду на поверхні килима, плитки або підлоги, а також оберігають від ковзання і появи корозії. Особливістю системи захисту від бруду і ковзання від Braz Line є її виготовлення у вигляді окремих складових профілів, що дозволяє створити брудозахисний килимок необхідних розмірів і для різних поверхонь.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.