16.07.2019

Броварський алюмінієвий завод взяв участь в проекті «Україна без сміття»

Броварський алюмінієвий завод взяв участь в зйомках роликів про те, навіщо переробляти і сортувати сміття. Проект був реалізований учасниками руху «Україна без сміття» і фундацією Coca-Cola Ukraine Limited. Щоб зупинити перетворення України в один великий сміттєвої полігон, учасники еко-активісти зняли серію відео, в яких розповідають, як правильно сортувати відходи, а також показали, які нові продукти можна отримати завдяки ресайклінгу.

Як розповідають автори проекту, однією з причин, по якій люди не сортують відходи, є стереотип про те, що в Україні немає заводів переробки.
Але це не так.

Тому, як зробити книгу з йогуртовій упаковки або асфальт з коробок для соку, розповідають 14-річні школярі Софія-Крістіна Борисюк та Микита Шульга. Три роки тому вони запустили власну екологічну ініціативу «КОМПОЛ» і стали номінантами міжнародних премій, нині ж - побували на заводах з переробки і розповідають, як все працює.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.