28.02.2020

Броварський алюмінієвий завод виходить на рекорд по виробництву

Броварський алюмінієвий завод виходить на рекорд по виробництву.

Ливарна піч і цех преса алюмінію на даний момент працюють в повну потужність безперервно, 24/7.
Крім цього, в цьому місяці Броварський алюмінієвий завод виробить на 15% більше продукції, ніж зазвичай. Це абсолютний рекорд виробництва.

 

 

Нагадаємо, Броварський алюмінієвий завод - лідер на ринку кольорового металу України та є найбільшим підприємством з виробництва виробів з алюмінію в Україні.
Браз - підприємство повного циклу і працює цілодобово.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.