06.03.2019

BRAZ — замкнутий цикл виробництва без відходів

У фіналі проекту «ЕКОтрансформація-2018» в число переможців увійшов Броварський алюмінієвий завод (торгова марка - BRAZ) - єдине підприємство в Україні, яке має блок очисних споруд з окремим шламонакопичувачем, побудованим відповідно до норм Європейського Союзу.

Броварський алюмінієвий завод - сучасне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виготовленням виробів з алюмінію, яке входить в групу компаній ALUMETA Group. Завдяки постійному розвитку використанню сучасного високотехнологічного обладнання та інноваційних рішень, сьогодні - це відома, потужна компанія, яка постачає свою продукцію в більш ніж 30 країн світу.

BRAZ виготовляє широкий асортимент продукції з алюмінію:

  • електротехнічні профілі;
  • профілі для декоративних робіт;
  • профілі для світлопрозорих конструкцій;
  • профілі для натяжної стелі;
  • спеціалізовані профілі;
  • меблеві труби.

Принципово новий етап у житті підприємства почався в травні 2011 року. Завод став частиною групи компаній ALUMETA, на базі якого і створили ТОВ «Броварський алюмінієвий завод».

Зміни торкнулися не тільки назви. Були зроблені кардинальні антикризові кроки до осучаснення підприємства, яке почало робити продукцію за світовими стандартами. Для досягнення цієї мети до роботи на заводі залучили виключно професіоналів галузі.
Склад топ-менеджменту підібрали із европейских фахівців, які, як ніхто, знають специфіку і стандарти західного ринку.

Інвестиції в нове обладнання дозволили досягти ідеальної якості, яке визнали всі європейські країни. Після модернізації виробництва група компаній ALUMETA, завдяки успішному менеджменту, збільшила асортимент продукції: зараз він вже налічує більше 12 тис. Найменувань алюмінієвого профілю різної конфігурації.

Зараз завод працює цілодобово і успішно експортує свою продукцію в 30 країн світу.

Перевагою підприємства є постійний розвиток і впровадження новітніх технологій, наявність висококваліфікованих фахівців з міжнародним досвідом і використання сучасного обладнання.

Щорічно BRAZ виготовляє понад 4 тис. тон конструкційних елементів для альтернативних джерел енергії - сонячних батарей. Оскільки майбутнє за «зеленими» технологіями, такі проекти працівники заводу втілюють в життя з великим задоволенням. Підприємство неодноразово ставало переможцем тендерів на участь в масштабних міжнародних проектах в цій області.

Алюмінієва продукція проходить постійний контроль і відповідає всім українським і міжнародним стандартам якості і безпеки. Вона є сертифікованої ISO - ISO 9001: 2009, ISO 9001: 2008, ISO 9001 діє до: 2015 (Діє до 2019 року), РЄ - Регламент 305/2011 / EU, DIN) і відповідає всім вимогам REACH RoHs.

Щорічно на Броварському алюмінієвому заводі виробляють 22 тис. Тонн алюмінію, значна частина якого видобувається методом вторинного переплавлення алюмінієвого брухту.

Переробляючи алюміній вдруге, підприємство дає алюмінію нове життя, при цьому, така практика на інших українських алюмінієвих підприємствах повністю відсутня.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.