10.10.2016

BRAZ запустив виробництво сплаву 6082

Броварський алюмінієвий завод запустив виробництво продукції з алюмінієвого сплаву 6082. Завод є єдиним підприємством в Україні, яке виробляє профілі з таким складним технологічним процесом. На сьогоднішній день алюмінієвий сплав 6082 стає незамінним в будівництві. Він є основним як для зварних конструкцій, так і для конструкцій без застосування зварювання, широко застосовується в якості термічно зміцнюваного сплаву. Розробляючи великі просторові конструкції з досить високими навантаженнями, будівельники все частіше звертають увагу саме на алюмінієвий сплав 6082. Завдяки межі міцності 300 МПа і вище його часто використовують для несучих конструкцій. Разом з тим, з кожним роком стає все більше галузей промисловості, де застосовується даний сплав. Зупиняючи свій вибір на алюмінієвому сплаві 6082, замовник отримує високоміцний продукт з гарну корозійну стійкість. Броварський алюмінієвий завод вже приймає замовлення від клієнтів.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.