01.02.2016

BRAZ запустив нові пресові лінії

2017-й рік Броварський алюмінієвий завод почав з оновленим екструзійним виробництвом, запустивши нові преси. До чотирьох вже працюючих пресових ліній додали ще дві, загальною продуктивністю 2 тис. тонн. Прес із зусиллям 1,1 тисяч тонн працює з циліндричними стовпами діаметром 127 мм і максимальною довжиною заготовки 600 мм. Другий прес із зусиллям 2 тисячі тонн призначений для роботи з циліндричними стовпами діаметром 178 мм і заготовками довжиною 900 мм. Нові агрегати настільки точні, що виробляють профіль вагою від 90 грам до 30 кг. Преси працюють в автоматичному режимі. Швидкість екструзії плавно регулюється на панелі управління пресом за допомогою заданих параметрів. В кінці I кварталу цього року ми замінимо навісне обладнання 4 пресів - будуть змонтовані нові вхідні і вихідні лінії, встановлені лазерні датчики для виміру температури на матриці і зливку і додаткове охолодження.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.