09.05.2017

BRAZ: ВІДРОДЖЕННЯ БРОВАРСЬКОГО ФЕНІКСА

Броварський алюмінієвий завод був першим підприємством, яке випускало алюмінієві профілі в Україні. Подібних заводів було всього три в усьому колишньому СРСР. Про історію фенікса з Броварів, планах на найближче майбутнє і амбітних проектах ви можете прочитати в газеті «Громадський Ревізор», № 15.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.