11.10.2017

Місце народження алюмінію

Історія про те, як відбувається виробництво алюмінієвого профілю

Що таке BRAZ?

Броварський алюмінієвий завод (BRAZ) - це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва виробів з алюмінію, яке вважається одним з найбільших виробників алюмінію в Україні та Європі.

Завод був заснований в 1979 році, але модернізуватися почав лише в 2011 році під керівництвом Сергія Шапрана - СЕО міжнародного промислово-інвестиційного холдингу ALUMETA Group.

Сьогодні BRAZ експортує свою продукцію в 30 країн світу, це найвідоміший алюмінієвий завод в Україні, який працює цілодобово 7 днів на тиждень. А однією з його головних особливостей є повний цикл виробництва алюмінієвих виробів: від лиття до випуску готової продукції.

 

Як відбувається виробництво алюмінієвого профілю

Після сортування вторсировини, яку переробляють на заводі, її додають до первинного алюмінію і плавлять протягом 7-8 годин в спеціальних печах (потужність яких досягає 51 тис. Тонн в рік) при температурі 850 градусів.

Після чого алюміній проходить процес гомогенізації - структуризації кристалічної структури алюмінієвої заготовки, що робить його більш пластичним і готовим до подальшого використання в процесі екструзії алюмінієвого профілю.

В інструментальному цеху все вироби проходять процес азотації, що істотно підвищує їх експлуатаційні властивості, а в пресовому цеху - процес екструзії на семи сучасних гідравлічних пресах горизонтального дії для надання необхідної форми сировини.

Потім профілі проходять процес обрізки і передаються в цех гальвано - захисного покриття (прозорий шар оксидної плівки) і полімерного покриття. Після чого профіль потрапляє на механічну обробку і в цех обробки поверхні, де набуває заданий зовнішній вигляд і текстуру.

Останнім етапом є ділянка упаковки, де на автоматичних вакуумних пакувальних лініях, потужністю понад 1200 тонн на місяць кожна, виробляється упаковка і брендування алюмінієвого профілю.

 

 

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.