23.07.2019

BRAZ став лідером 2018 року по фінансовим показникам

Алюмінієвий завод BRAZ, який входить в Alumeta Group, отримав нагороду Національного бізнес-рейтингу, який провів об'єктивну комплексну оцінку результатів діяльності групи компаній та визнав її «Лідером року 2018» в номінації «Фінансові показники успішної діяльності».

«Бути лідером ринку - непросто. Просто бути другим, третім, а бути першими - це значить постійно підтримувати рівень довіри і надійності, який склався за роки успішної присутності в бізнесі. І для цього ми робимо все: по кроках, вивірено реалізовуємо свою стратегію, виконуємо обіцяне перед клієнтами і партнерами. Розвиваємо проекти, які приносять користь державі і суспільству. Будь-які кризові ситуації, з якими ми стикаємося, дають нам додаткову мотивацію, щоб стати краще», - прокоментував глава правління Alumeta Group Сергій Шапран.

Кращим фахівцем 2018 року стала начальник виробництва BRAZ Марина Лашкіна.

Національний бізнес-рейтинг проводить рейтингування підприємств України вже більше 15 років і за цей час завоював довіру і повагу ділової спільноти за прозорість і незалежність оцінки. Щорічно, за результатами аналізу, проведеного Національним бізнес-рейтингом, нагороджуються кращі компанії з України, Грузії, Казахстану, Азербайджану, Вірменії та Узбекистану. Лауреати отримують право на використання спеціального знака премії, вказуючи на заслужену оцінку свого бізнесу з боку провідних експертів, які входять до складу журі.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.