04.09.2019

BRAZ став компанією року 2018

Всеукраїнський галузево-аналітичний центр та Асоціація економічного співробітництва та розвитку внесла Броварський алюмінієвий завод у перелік надійних і пріоритетних галузі підприємств.

Також BRAZ відзначили статусом «Компанія року 2018».

Він підтверджує те, що ми — надійний партнер, престижний роботодавець, пропонуємо якісні послуги і є перспективними для інвестування. Таким статусом наділяються ті компанії, які вносять вагомий внесок у розвиток регіону та мають відмінну динаміку.

Хочемо подякувати аналітикам за високу оцінку нашої роботи. Ми кожного дня 24/7 робимо все, щоб виправдовувати свій статус кращих.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.