01.09.2017

Відео від компанії Braz Line

Нове корпоративне відео. Braz Line може похвалитися новим іміджевим відеороликом про компанію, в якому розкривається вся суть, місія, команда і продукція компанії. Крім того на сайті компанії, YouTube каналі та на офіційній сторінці в Facebook представлені відеоролики про те, як і де можна використовувати продукцію компанії.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.