20.05.2017

BRAZ LINE розвиває географію експорту

Промислово-інвестиційний холдинг Alumeta Group, в особі компаній BRAZ, BRAZ LINE та NEWLIGHTS, брав участь в найбільшій будівельній виставці Caucasus Build 2017. Це міжнародна виставка з будівництва та інтер'єрів, яка проходить вже 22-й раз в Грузії, Тбілісі з 16 по 19 травня . Caucasus Build - це одна з найстаріших і найбільш успішних виставок, організатором якої є Expo Georgia.

Комерційний директор компанії BRAZ LINE Лисенко Павло, який перебував на виставці, зазначив, що продукція холдингу Alumeta Group викликала великий інтерес у потенційних партнерів і клієнтів.

Довідка: BRAZ LINE - лідер на українському ринку в сегменті проектування і виробництва виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів і декору. З моменту заснування, компанія динамічно розвивається і виробляє широкий асортимент продукції. Сьогодні її кількість перевищує 500 найменувань. Продукція компанії представлена ​​в найбільших роздрібних будівельних мережах.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.