10.09.2017

Рішення проблем з холодом взимку

Установка вентильованого фасаду покращує теплоізоляцію огороджувальних конструкцій.

Для вирішення питання утеплення стіни зовні розміщується теплоізоляційний шар необхідної товщини, надійно захищаючи її від перегріву і переохолодження. Зовнішня теплоізоляція істотно підсилює теплоакумулюючу здатність стіни, що особливо актуально при реконструкції будівель, стіни яких вимагають додаткового утеплення.

Вентфасад BRAZ Construction - ключ для поліпшення теплоізоляції будівлі.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.