02.01.2018

BRAZ (Браз) став лідером ринку

Броварський алюмінієвий завод очолив ТОП виробників алюмінієвого профілю в 2017 році в Україні (на думку видання Прометалл). Також до рейтингу потрапили група компаній "АМТТ" і компанія "Алюпол" (Група Кенти С.А).

Споживання первинного алюмінію з кожним роком все зростає, а кількість галузей, які його використовують, збільшується. Алюміній в світі використовується найбільше в транспортній та будівельній галузях. В Україні намагаються не відставати від світових тенденцій, але вдається це далеко не всім і не всегда.Однім з найбільш затребуваних видів продукції з «крилатого металу» в країні є профіль, виробництвом якого займаються українські підприємства.

Ряду підприємств вдається не тільки виживати, а й розвиватися, експортувати продукцію. Одним з ефективних шляхів розвитку підприємств, які виробляють алюмінієвий профіль, стало створення максимально можливого ланцюжка замкнутого циклу - від сировини до готової продукції, з виділенням найбільш важливих ділянок ланцюга в окремі підприємства. Також запорукою успіху є постійна модернізація, яка дозволяє виробляти продукцію, що задовольняє всі вимоги клієнтів.

Особливо чітко ця тенденція простежується на приклады лідера ринку - групи компаній ALUMETA. Основне виробництво, зосереджене на Броварському алюмінієвому заводі, підтримують інші компанії, зокрема: BRAZ LINE, BRAZ CONSTRUCTION і ACORE Development Group.


BRAZ (Браз) - основне виробниче підприємство

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) - це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвих виробів, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group. Перевагами заводу є постійний розвиток і впровадження новітніх технологій, наявність висококваліфікованих фахівців з міжнародним досвідом і використання сучасного обладнання.

Більш докладно про галузь і лідерыв ринку можна прочитати в статті: http://www.prometal.com.ua/aljuminievyj-profil-ukrainy/

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.