14.08.2017

Алюмінієвий плінтус від Braz Line

Дивіться відео. Плінтуси відділяють поверхні стін і підлоги, приховують щілини між ними та прикрашають приміщення. Алюмінієві плінтуси здатні витримувати надмірну вологість і протистояти різким перепадам температури. Плінтуси від компанії Braz Line не тільки захищають щілини між підлогою і стіною від бруду та утворення плісняви, а й надають приміщенню закінчений естетичний вигляд. 

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.