11.10.2017

ALUMETA (Алюмета) і МАЙБУТНІ ПРАЦІВНИКИ

У Броварському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч громадян, які стоять на обліку в Центрі зайнятості з роботодавцем – інвестиційно промисловим холдингом Alumeta.

 

Сьогодні, 11 жовтня, у Броварському міськрайонному центрі зайнятості відбулась «Зустріч з роботодавцем – інвестиційно промисловим холдингом Alumeta». Для потенційних працівників, що були присутні на зустрічі, було проведено презентацію компаній, які входять в Alumeta. Неабияку зацікавленість викликав короткометражний фільм про виробничі потужності групи компаній. У фільмі було продемонстровано якісні зміни та масштабну модернізацію підприємства за останні шість років. Результати роботи нової професійної команди, яка відновила та модернізувала діяльність одного з найпотужніших металургійних підприємств – ТОВ «Броварський алюмінієвий завод» (BRAZ) не лишили без уваги учасники зустрічі.

 

На запитання присутніх про наявні вакансії, умови працевлаштування та особливості виробництва відповідали Олена Філь – директор з управління персоналом Alumeta, Тетяна Ковкрак – начальник відділу кадрів та Ірина Васюк – заступник начальника відділу кадрів.


ALUMETA (Алюмета) завжди прагне працювати з найкращими!

«Виробничі потужності наших компаній постійно зростають, і, звичайно, ми зацікавлені у кваліфікованому персоналі. Якщо працівник демонструє бажання та вміння навчатись, користується набутими навиками на практиці – керівництво холдингу завжди радо іде йому назустріч. Для таких робітників у нас існує кілька програм розвитку та навчання за рахунок компанії. Окрему подяку хочу висловити керівництву та колективу Броварського міськрайонного центру зайнятості за надану нам можливість зустрічі та плідну співпрацю. Ми відкриті до співпраці з профільними фахівцями та молодими спеціалістами,  які  разом з нами будуть творити успішну історію нашої компанії» – зазначила Олена Філь – директор з управління персоналом Alumeta.

 

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.