10.01.2017

В Україні зростає будівництво

За даними http://budport.com.ua в першому кварталі 2017 року  в Україні була прийнято в експлуатацію 2,9 млн кв. м житла, що майже на 20% більше, ніж за аналогічний період у 2016 році. Про це йдеться в дослідженні компанії "Євро-рейтинг". За даними компанії, останній раз більше двох мільйонів квадратів вводили в експлуатацію в першому кварталі 2014 року.

У першому кварталі 2017 року зростання обсягів прийнятого в експлуатацію житла було  відзначено в 18 з 25 областей. Це набагато краще, ніж результати 2016 року, коли зростання було відзначено лише у 12 регіонах.

П'ятірка лідерів за обсягами введеного в експлуатацію поки незмінна: Київ, Київська, Львівська, Одеська та Івано-Франківська області. І зростання з цих п'яти показує не тільки Київ та область, а й Одеський регіон.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.