10.03.2017

Майбутнє за алюмінієвими хмарочосами

Візитною карткою алюмінію в сучасній архітектурі є хмарочоси. Їх повністю скляні стіни, або інакше кажучи світлопрозорі фасади, являють собою конструкцію зі скла і алюмінієвих рам. Широке поширення в усьому світі вони отримали тому, що дозволяють зробити будівлю значно більш енергоефективною з економічної точки зору, а також істотно скоротити викиди CO2.

Повністю скляна зовнішня площа будівлі дозволяє впускати в нього набагато більше сонячного світла і скорочувати використання штучного освітлення. Але ще більше енергії заощаджується на опаленні і кондиціонуванні приміщень. На відміну від звичайного скла, яке безперешкодно пропускає тепло в одну і в іншу сторону, скло для світлопрозорих фасадів має низьку теплопровідність (параметр U-Value) - воно відображає сонячне тепло влітку, а взимку не випускає тепло з будівлі.

За прогнозами, до 2050 року населення планети досягне 10 млрд. чоловік, 2/3 яких будуть жити в містах, а значить особливо гостро постане проблема екології, в тому числі можливий брак води, родючих ґрунтів, інших ресурсів. З огляду на 100% переробку алюмінієвих конструкцій зі значним скороченням викидів вуглекислого газу, саме цей метал стає матеріалом майбутнього.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.