27.12.2017

"5 канал": Газ для промисловості

Броварський алюмінієвий завод, що входить до складу ALUMETA та є інноваційним підприємством своєї галузі, наполягає на правовому вирішенні спору в господарських відносинах з  ПАТ "Київоблгазом".  На підприємстві  BRAZ наголошують, що будь-який силовий та невмотивований тиск на підприємство позначається на інвестиційному іміджі всієї держави.

Журналісти 5 телеканалу намагались розібратись у ситуації, що склалась.

 

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.