ПРОДАЖ АЛЮМІНІЮ В ЄВРОПІ

Braz Trade – офіційний представник компанії BRAZ на європейському ринку з головним офісом у Варшаві. Компанія входить в склад холдингу Alumeta Group та співпрацює з найбільшими європейськими країнами, такими як Франція, Німеччина, Голландія, Чехія та Словенія.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ОРІЄНТАЦІЯ НА СПОЖИВАЧА

Компанія орієнтується на клієнта, тому ставить його потреби на перше місце.

Найголовнішими завданнями компанії Braz Trade є створення найкращих умов для споживачів та партнерів, розвиток якості та постійне вдосконалення високотехнологічної продукції.

СИЛЬНА КОМАНДА

Першочерговим для Braz Trade є покращення рівня професіоналізму команди, яка завжди швидко приймає рішення та відкрита до нових проектів.

Постійні великі об’єми не лякають співробітників компанії, оскільки їх міжнародний досвід, а також впевненість в якості продукції, допомагають швидко та вчасно надавати послуги клієнтам, як в Польщі, так і за її межами.

ЛОГІСТИЧНА ПЕРЕВАГА

Особливістю Braz Trade є розробка та впровадження логічних рішень в роботі компанії. Корпорація доставляє продукцію до кінцевої точки – клієнта, що значно економить час та сили споживачів.

Braz Trade успішно працює з 2014 року в Польщі та щорічно розширює карту експорту своєї продукції.

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.