02.11.2021

Гордість Сергія Шапрана

Успішний бізнесмен Шапран Сергій на яскравому прикладі довів, що, доклавши достатньо сил та вміння, можна врятувати підприємство від банкрутства, як це і сталося з Броварським алюмінієвим заводом (БРАЗ). Ім'я успішного керівника та інвестора нерозривно пов'язане з поновленням роботи комбінату з виготовлення алюмінієвих виробів.

 

Не всім підприємствам вдалося зберегти економічну стабільність за роки роботи в незалежній Україні. Багато фабрик та заводів скоротили виробництво, або просто намагалися протриматися на плаву. BRAZ став винятком завдяки вмілому керівництву молодого та амбітного керівника Сергія Шапрана.

Велике бажання довести, що рідне місто може процвітати відіграло важливу роль. Сергій Шапран у досить короткі терміни вивів підприємство з кризи, і перевів його на роботи зі 100% завантаженням. Така зміна відіграла не останню роль в економіці регіону.

 

Броварський алюмінієвий завод виходить на рекорд виробництва

За словами Шапрана Сергія, БРАЗ  став для нього серйозним викликом. Багато хто не поділяв його віру в успіх і пророкував підприємству абсолютне банкрутство. Сергій Шапран все ж таки не здавався, і, завдяки своїй наполегливості, зумів підняти завод на новий рівень.

 

Він очолив підприємство у 21 рік, побудувавши чіткий план інвестування та відновлення роботи. Завод почав поступово відроджуватися, погашалися борги з комунальних платежів, штат поповнювався досвідченими співробітниками, випробовувалися нові технології та оформлялися нові патенти на дочірні підприємства, які дозволяли підняти загальну економіку.

 

Сергій Шапран: головне бажання і наполеглива праця 

На сьогоднішній день БРАЗ – це єдиний, злагоджений механізм, який відрізняється масштабами виробництва та збутом не лише на Українському ринку, але й зміг отримати гарну репутацію у Європі. Підприємство самостійно виконує всі етапи робіт, починаючи з переробки алюмінію до виготовлення готової продукції. Компанія входить до холдингу ALUMETA GROUP і може сміливо похвалитися своїми досягненнями:

 • постачання алюмінієвої продукції до 30 країн світу;
 • великий вибір виробів включає понад 20 тисяч тонн різних найменувань;
 • усі виготовлені деталі абсолютно відповідають європейським стандартам якості;
 • на заводі 24/7 працюють 5 цехів та обладнана лабораторія;
 • завод забезпечує робочими місцями понад 800 працівників;
 • завод активно приносить прибуток підприємству і часто переповнює план виробництва, що є абсолютним рекордом для підприємства з такою історією.

 

Сергій Валентинович: Броварський завод – особливий привід для гордості

Промпідприємство у Броварах спеціалізується на виробництві алюмінієвих виробів. Сьогодні завод є лідером на ринку кольорового металу в Україні.  Завдяки безперебійному режиму роботи, BRAZ – абсолютний рекордсмен з виготовлення деталей з алюмінію в Україні. Досягнення, які відзначає сам Сергій Валентинович:

 • усі виготовлені товари відповідають сертифікатам якості міжнародного рівня;
 • сучасне обладнання на підприємстві. 
 • завод працює із дотриманням норм охорони праці;
 • якість продукції проходить кілька етапів перевірки;
 • алюмінієвий завод самостійно переробляє відходи, дбаючи про екологію.

КОМПАНІЇ ALUMETA

Броварський алюмінієвий завод (торгова марка BRAZ) — це потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу з виробництва алюмінієвої продукції, яке входить до складу груп компаній ALUMETA Group.
Braz Construction - інжинірингова компанія, яка розробляє комплексні та високотехнологічні фасадні рішення для офісних і житлових просторів різної складності і конфігурації.
Компанія Braz Line - лідер на українському ринку в сегменті проектування, виробництва і дистрибуції виробів з алюмінієвого профілю, будівельних інструментів, декору та інших виробів.
ACORE Development Group - це проектно-будівельна компанія з повним циклом послуг: від розробки проектної пропозиції та будівництва до введення готового об'єкта в експлуатацію.